Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Статті

Як заряджати батарейку душі

Дії на основі егоїстичної свідомості, дії без любові призвели до того, що життя втратило сенс, а в серцях людей залишились біль та пустка. З іншого боку, результатом духовних та релігійних практик стало те, що духовність виявилась відірваною від реальності й нездатною належно впливати на життя.Тепер необхідно так налаштувати свою свідомість, щоб можна було відчувати всю повноту й багатство активного життя в цьому світі, одержуючи при цьому енергію й силу завдяки духовним зусиллям.

Раджа Йога – це спосіб життя, який допомагає об`єднати духовну й матеріальну сторони життя і включає в розпорядок дня практику медитації, або позитивного мислення. Медитація й життя взаємопов`язані. Їх неможливо роз`єднати. Відповідно до якості моїх думок я буду виконувати дії, а якість моїх дій буде впливати на мої думки.

Мої думки – це мій власний витвір. Якщо я захочу, я можу відсторонитись від усвідомлення тіла й спрямувати свої думки до усвідомлення свого вічного «я». Я одержую доступ до спокою й до всіх чудових якостей, які приховані в мені та первинно властиві мені, але виявились забутими з-за надмірно матеріалістичного й обмеженого мислення та поведінки. Я заново відкриваю в собі доброзичливі почуття, які народжуються на основі моїх позитивних якостей. Ці почуття, в свою чергу, позитивно впливають на мою поведінку. Чим сильніше я відчуваю це, тим більший результат. Оскільки й душа, й тіло заряджаються, подібно батарейці, позитивною енергією, я починаю природно випромінювати любов і щастя.

Крім того, моя поведінка починає впливати на якість моєї медитації. Якщо я дію згідно зі своїми первинними якостями – зі своїм істинним «я» - я можу дуже легко відчути ці якості, коли захочу.

В міру того як я звільнююсь від негативних рис, таких як, наприклад, егоїзм, я вчусь тому, як завжди залишатись вірним собі – не тільки під час медитації, але й виконуючи дії та взаємодіючи з іншими.

В медитації, коли одержуєш доступ до чистого усвідомлення душі, можна відчути багато радості. Якщо відсторонитись від тіла, зануритись в глибину себе, перейти від фізичного в новий вимір, де царює абсолютний спокій, то можна відчути свій зв`язок з божественним. Душа оновлюється й наповнюється силою.

Зараз ця практика потрібна, мабуть, найбільше. Вона стає засобом, який допомагає контролювати свої думки, почуття й дії.

© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016