Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Година Міжнародної Медитації

17 серпня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул.Шолуденко, 2, кімната 111.
читати повністю

Клуб самопізнання. Зустріч друга: Шлях до справжньої мети

5 серпня 2014 року відбудеться друга зустріч у "Клубі самопізнання", що діє при Київському Центрі Брахма Кумаріс.

Тема цієї зустрічі у нашій філософській вітальні - "Шлях до справжньої мети".

Усім нам, певне, хочеться розкрити джерело наших внутрішніх сил і отримати свободу робити свідомий вибір у будь-яких обставинах. Як цього досягти? Перший крок на цьому шляху - усвідомлення, ким я є насправді – залежною від зовнішніх обставин особистістю, яка втрачає свої життєві цінності, або вічною свідомою духовною істотою, яка має доступ до невичерпного джерела власних внутрішніх сил?

У зрозумінні цього важливого питання нам допоможе історія спортсмена Дена Мілмана, яку було покладено в основу художнього фільму "Мирний воїн". Ми переглянемо спеціально підготовлену скорочену версію цього фільму (тривалість - 1 година 8 хвилин). Учасники Клубу спробують з`ясувати, в чому саме відбулася трансформація головного героя з точку зору життєвих цінностей та цілей; які перешкоди, внутрішні і зовнішні, виникли у нього на шляху; що допомогло їх подолати. Ми також обговоримо тему тіньової сторони особистості головного героя і її зв`язку з його успіхами та поразками.

Всі учасники отримають можливість поділитися власними враженнями від побаченого, після чого відбудеться обговорення теми. В результаті ми спробуємо відповісти на поставлені вище питання та зрозуміти, в чому полягає справжня мета людини і яким є шлях її досягнення.

Чекаємо на Вас 5 серпня о 18:30 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111.

Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.

Філософська вітальня "Клуб самопізнання" відкрила свої двері у липні 2014 року. Зустрічі Клубу – це тематичні програми, що проводяться у інтерактивній формі. Темами програм є важливі для самопізнання філософські питання, запропоновані учасникам для розгляду та обговорення. Результатом програм є розкриття духовного змісту будь-якого філософського питання та зрозуміння його на більш високому рівні. Крім того, це є можливістю для кожного учасника почати діалог з самим собою, включитися у творчій процес самоспоглядання, розвити увагу до своїх внутрішніх відгуків. У результаті може відбутися відкриття нового бачення, або перегляд усталених поглядів.

Зібрання Клубу проводяться на регулярній основі (1 раз на місяць) з попереднім оголошенням про тему, дату та час проведення зустрічі. Тривалість: 2-2,5 години (1 година на презентацію теми, 1 година - на обговорення).

Ласкаво просимо до філософської вітальні "Клуб самопізнання"!

приховати
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016