Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Джерело Духовного Світла

У вересні 2014 року Всесвітній Духовний Університет проводить в усьому світі заходи, присвячені різним аспектам взаємин з Богом. В рамках цієї міжнародної ініціативи Київський Центр Брахма Кумаріс 21 вересня проводить публічну програму "Джерело Духовного Світла". Початок заходу - о 17:00. Чекаємо на Вас за адресою вул. Шолуденко, 2, кімн. 111.
читати повністю

"Клуб самопізнання". Зустріч третя: Прийняття себе: ілюзії та реальність

9 вересня 2014 року відбудеться третя зустріч у філософській вітальні "Клубу самопізнання". Тема зустрічі - "Прийняття себе: ілюзії та реальність". Чекаємо на Вас 9 вересня о 18:00 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111. Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Година Міжнародної Медитації

17 серпня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул.Шолуденко, 2, кімната 111.
читати повністю

Клуб самопізнання. Зустріч друга: Шлях до справжньої мети

5 серпня 2014 року відбудеться друга зустріч у "Клубі самопізнання", що діє при Київському Центрі Брахма Кумаріс.

Тема цієї зустрічі у нашій філософській вітальні - "Шлях до справжньої мети".

Усім нам, певне, хочеться розкрити джерело наших внутрішніх сил і отримати свободу робити свідомий вибір у будь-яких обставинах. Як цього досягти? Перший крок на цьому шляху - усвідомлення, ким я є насправді – залежною від зовнішніх обставин особистістю, яка втрачає свої життєві цінності, або вічною свідомою духовною істотою, яка має доступ до невичерпного джерела власних внутрішніх сил?

У зрозумінні цього важливого питання нам допоможе історія спортсмена Дена Мілмана, яку було покладено в основу художнього фільму "Мирний воїн". Ми переглянемо спеціально підготовлену скорочену версію цього фільму (тривалість - 1 година 8 хвилин). Учасники Клубу спробують з`ясувати, в чому саме відбулася трансформація головного героя з точку зору життєвих цінностей та цілей; які перешкоди, внутрішні і зовнішні, виникли у нього на шляху; що допомогло їх подолати. Ми також обговоримо тему тіньової сторони особистості головного героя і її зв`язку з його успіхами та поразками.

Всі учасники отримають можливість поділитися власними враженнями від побаченого, після чого відбудеться обговорення теми. В результаті ми спробуємо відповісти на поставлені вище питання та зрозуміти, в чому полягає справжня мета людини і яким є шлях її досягнення.

Чекаємо на Вас 5 серпня о 18:30 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111.

Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.

Філософська вітальня "Клуб самопізнання" відкрила свої двері у липні 2014 року. Зустрічі Клубу – це тематичні програми, що проводяться у інтерактивній формі. Темами програм є важливі для самопізнання філософські питання, запропоновані учасникам для розгляду та обговорення. Результатом програм є розкриття духовного змісту будь-якого філософського питання та зрозуміння його на більш високому рівні. Крім того, це є можливістю для кожного учасника почати діалог з самим собою, включитися у творчій процес самоспоглядання, розвити увагу до своїх внутрішніх відгуків. У результаті може відбутися відкриття нового бачення, або перегляд усталених поглядів.

Зібрання Клубу проводяться на регулярній основі (1 раз на місяць) з попереднім оголошенням про тему, дату та час проведення зустрічі. Тривалість: 2-2,5 години (1 година на презентацію теми, 1 година - на обговорення).

Ласкаво просимо до філософської вітальні "Клуб самопізнання"!

приховати
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016