Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Джерело Духовного Світла

У вересні 2014 року Всесвітній Духовний Університет проводить в усьому світі заходи, присвячені різним аспектам взаємин з Богом. В рамках цієї міжнародної ініціативи Київський Центр Брахма Кумаріс 21 вересня проводить публічну програму "Джерело Духовного Світла". Початок заходу - о 17:00. Чекаємо на Вас за адресою вул. Шолуденко, 2, кімн. 111.
читати повністю

"Клуб самопізнання". Зустріч третя: Прийняття себе: ілюзії та реальність

Третє засідання філософської вітальні "Клуб самопізнання" ми розпочнемо цитатою з виступу американського психолога Брене Браун: "Ми живемо у вразливому світі. Мы справляємося з цим, просто постійно тамуючи свою вразливість. Проблема полягає в тому, що почуття не можна потамувати вибірково. Не можна вибрати — ось тут у мене вразливість, страх, біль, це все мені не потрібно, я не буду це відчувати. Коли ми тамуємо всі ці почуття, разом з ними ми придушуємо вдячність, щастя і радість, і тут нічого не вдієш. І тоді ми почуваємось нещасними, і ще більш вразливими..." Ці слова напряму пов`язані з темою наступної зустрічі у нашій філософській вітальні - "Прийняття себе". Герой однойменної п`єси видатного драматурга Генрика Ібсена Пер Гюнт усе життя присвятив пошукам самого себе: "Самим собою бути завжди я прагнув..." З чого ж починається цей шлях до самого себе? Нам здається, що найважливішим кроком на цьому шляху є прийняття себе таким, який я є. Як з`ясувалося, це вимагає значної мужності, внутрішньої чутливості, чесності. И звичайно ж, милосердя та любові. Лише завдяки любові ми зможемо розпізнати наше справжнє "я", загублене під стосами фальшивих "Треба", "Мусиш" та "Не Можна". Зрештою, звертаючись знову до висловлювань відомих людей, "ніхто не повинен бути жертвою власної біографії" (Джордж Келлі, американський психолог). "Я не те, що зі мною сталося, я - те, чим я вирішив стати" (Карл Юнг).

Цим разом філософська вітальня нашого Клубу стане лабораторією внутрішнього досвіду. Учасники зустрічі розглянуть непрості питання самопізнання. А це не лише уявлення про свої можливості та особливості, а й дослідження структури особистості, захисних механизмів, що виштовхують за межі нашої свідомості все, що не узгоджується з ідеальнти образом "я". Власне вони й перешкоджають прийняти себе. Усвідомивши їх присутність, ми зможемо відчути тн, що знаходиться за ними. Що саме? Учасники Клубу зможуть обмінятися досвідом власних досліджень та творчими методами.

Чекаємо на Вас 9 вересня о 18:00 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111.

Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.

Філософська вітальня "Клуб самопізнання" відкрила свої двері у липні 2014 року. Зустрічі Клубу – це тематичні програми, що проводяться у інтерактивній формі. Темами програм є важливі для самопізнання філософські питання, запропоновані учасникам для розгляду та обговорення. Результатом програм є розкриття духовного змісту будь-якого філософського питання та зрозуміння його на більш високому рівні. Крім того, це є можливістю для кожного учасника почати діалог з самим собою, включитися у творчій процес самоспоглядання, розвити увагу до своїх внутрішніх відгуків. У результаті може відбутися відкриття нового бачення, або перегляд усталених поглядів.

Зібрання Клубу проводяться на регулярній основі (1 раз на місяць) з попереднім оголошенням про тему, дату та час проведення зустрічі. Тривалість: 2-2,5 години (1 година на презентацію теми, 1 година - на обговорення).

Ласкаво просимо до філософської вітальні "Клуб самопізнання"!

приховати

Година Міжнародної Медитації

17 серпня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул.Шолуденко, 2, кімната 111.
читати повністю

Клуб самопізнання. Зустріч друга: Шлях до справжньої мети

5 серпня 2014 року відбудеться друга зустріч у філософській вітальні "Клубу самопізнання". Тема зустрічі - "Шлях до справжньої мети". Чекаємо на Вас 5 серпня о 18:30 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111. Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016