Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю

21 червня на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва пройде програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", присвячена Міжнародному дню йоги. Початок програми - об 11:00.
читати повністю

Закони карми і часу

Щоб наше життя було успішним і плідним, нам треба ретельно відбирати насінини своїх вчинків, своєчасно кидаючи їх в землю власної долі і зрошуючи любов`ю. Саме про це ми поговоримо на громадській програмі «Закони карми і часу» за участю вчителя Раджа Йоги, регіонального координатора Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі, Б.К. Судеш Сетхі (Німеччина).
читати повністю

Клуб самопізнання. Зустріч сьoма: Лабораторiя практичного досвіду "Виховання почуттів"

10 лютого 2015 року відбудеться сьома зустріч у філософській вітальні "Клубу самопізнання", яку присвячено початку роботи Лабораторiї практичного досвіду "Виховання почуттів". Чекаємо на вас 10 лютого о 17:30 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Зустріч у Київcькому міському центрі родини "Родинний дім"

13 січня у Київcькому міському центрі родини "Родинний дім" відбудеться зустріч старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс, директора центрів БКВДУ у країнах СНД та Прибалтики, радж-йогіні Б.К.Судхи Рані Гупти з соціальними працівниками Києва.
читати повністю

Клуб самопізнання. Зустріч шоста: "З коханими не розлучайтеся"

Любові присвячено тисячі поем та гімнів. Глибина цієї теми невичерпна. Кожен з нас має досвід любові. Ми спробуємо засвоїти мудрість цього досвіду. Можливо, дві непрості історії - про одного зовсім невідомого англійського хлопчика та одну дуже-дуже відому англійську дівчинку нанадають нам про те, що є найважливішим у житті. Це й стане темою нашого обговорення.

Чекаємо на Вас 2 грудня о 18:00 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111.

Додаткова інформація за телефоном (050) 900-19-13.

приховати
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016