Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя

24 червня у Києві починається курс лекцій "Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя".
Заняття будуть проходити за адресою м.Київ, вул. Бабушкіна, буд. 27/3, вхід з вулиці.
Початок занятть:
24 червня о 18:30.
Вхід вільний.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю

21 червня на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва пройде програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", присвячена Міжнародному дню йоги. Початок програми - об 11:00.
читати повністю

Закони карми і часу

Мудрий землероб знає, що кожне насіння проростає у свій час. Він знає, коли піднімуться паростки і які плоди дасть кожна з рослин.

Щоб наше життя було успішним і плідним, нам треба ретельно відбирати насінини своїх вчинків, своєчасно кидаючи їх в землю власної долі і зрошуючи любов`ю.

Саме про це ми поговоримо на громадській програмі «Закони карми і часу» за участю вчителя Раджа Йоги, регіонального координатора Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі, Б.К. Судеш Сетхі (Німеччина).

Лекція Б.К. Судеш Сетхі відбудеться 7 червня.

Місце проведення – готель «Козацький», вул. Михайлівська 1/3, м.Київ (Майдан Незалежності). Початок програми – о 18:00. Вхід вільний.


“Бути спокійним не означає бути пасивним або байдужим. Спокій – це позитивний стан розуму, вільний від внутрішніх конфліктів”

СУДЕШ СЕТХІ
Регіональний координатор Брахма Кумаріс
у Німеччині та країнах Західної Європи

Пані Судеш володіє унікальною здатністю долати культурні відмінності, виступаючи в ролі мосту між Сходом та Заходом.

Вона народилась у 1942 році в Північній Індії і вже у ранньому дитинстві відчула потяг до духовності. Здібності викладача видкрилися в неї ще в юності, коли завдяки унікальним обставинам вона у віці 16 років стала завідуючою школи для дівчат. Кілька років потому вона стала вчителем і адміністратором у Всесвітньому Духовному Університеті Брахма Кумаріс.

У 1974 році пані Судеш переїхала з Індії до Великобританії (Лондон),щоб співпрацювати в організації першого центру Духовного Університету за межами Індії. Зараз це - Міжнародний координаційний центр Університету Брахма Кумаріс. В даний час пані Судеш постійно живе у Німеччині, де очолює центри БКВДУ у Німеччині та Європі. Вона регулярно проводить тренінги для викладачів та студентів.

В наш час, коли люди прагнуть до більшої самодостатності та високої самооцінки, зростає усвідомлення необхідності розвивати власний потенціал та оволодівати прихованими ресурсами розуму. Пані Судеш не просто має величезний досвід, отриманий завдяки її власним дослідженням медитації. Як вчитель, вона приділяє особливу увагу проясненню концепцій внутрішніх механізмів розуму. Вона допомогає людям будь-якого віку та походження відчути власний творчій потенціал.

У кожному аспекті свого життя пані Судеш демонструє живе почуття гумору, легкість характеру та юнацьку спрагу до вивчення життєвих уроків з досвіду кожної людини. Всі, з ким вона зустрічається, відчувають її глибоку відданість ідеї відродження найвищих духовних цінностей.

Україну Судеш Сетхі відвідує вперше. Під час свого перебування у Києві вона виступить з публічною лекцією "Закони карми і часу", а також візьме участь у духовно-світоглядних слуханнях "На порозі третього тисячоліття: духовний вимір поступу України" та зустрічі представниць жіночих організацій Києва "Роль жінки у встановленні суспільних стосунків довіри та взаєморозуміння". Окрім столиці України, Судеш Сетхі також відвідає Одесу.

приховати

Клуб самопізнання. Зустріч сьoма: Лабораторiя практичного досвіду "Виховання почуттів"

10 лютого 2015 року відбудеться сьома зустріч у філософській вітальні "Клубу самопізнання", яку присвячено початку роботи Лабораторiї практичного досвіду "Виховання почуттів". Чекаємо на вас 10 лютого о 17:30 за адресою: м.Київ, вул. Шолуденко, 2, оф.111. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Зустріч у Київcькому міському центрі родини "Родинний дім"

13 січня у Київcькому міському центрі родини "Родинний дім" відбудеться зустріч старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс, директора центрів БКВДУ у країнах СНД та Прибалтики, радж-йогіні Б.К.Судхи Рані Гупти з соціальними працівниками Києва.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016