Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Година Міжнародної Медитації

21 лютого Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул.Бабушкіна, 27/3.
читати повністю

Раджа Йога: мандрівка духовним Всесвітом

Центр Всесвітнього Духовного Університету у Києві запрошує Вас здійснити захоплюючу мандрівку Всесвітом духовних знань. Перша зустріч відбудеться 9 листопада о 18:30 за адресою вул.Бабушкіна, 27/3.. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами
(050) 900-19-13; (068) 362-15-54Вхід вільний.
читати повністю

Лекція-семінар за участю д-ра Віджая К. Уттанура

Як повернутись до первісної природи душі та відчути радість взаєморозуміння – саме цим питанням присвячено цикл тематичних лекцій-семінарів, підготованих Київським центром Брахма Кумаріс. 4 листопада в актовій залі видавництва "Наукова думка" відбудеться лекція-семінар "Взаєморозуміння" за участю гостя з Індії, старшого викладача Університету Брахма Кумаріс, доктора Віджая К. Уттанура.
читати повністю

Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя

24 червня у Києві починається курс лекцій "Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя".
Заняття будуть проходити за адресою м.Київ, вул. Бабушкіна, буд. 27/3, вхід з вулиці.
Початок занятть:
24 червня о 18:30.
Вхід вільний.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю

11 грудня 2014 року Генеральна асамблея ООН оголосила 21 червня Міжнародним днем йоги. З пропозицією встановити Міжнародний день йоги до Организації об`єднаних націй звернувся Прем`єр-міністр Індії Нарендра Моді. Зокрема, він сказав: "Йога є безцінним дарунком древньої традиції Індії. Вона поєднує розум і тіло, думку і вчинок, обмеження та повноту. Йога - це гармонія між людиною та природою, а також цілісний підхід до здоров`я та благополуччя. Мета йоги - не вправи, а віднайдення єдності з самим собою, природою та світом." Пропонуючи обрати саме 21 червня, Нарендра Моді сказав, що цей день має особливе значення у багатьох частинах світу, а також є найдовшим днем у Північній півкулі.

21 червня на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва пройде програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", присвячена Міжнародному дню йоги. Початок програми - об 11:00.

приховати
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016