Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Події

Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя

28 березня у Києві починаеться курс лекцій "Прадавня Раджа-йога: духовна наука, здатна змінити життя".
Заняття будуть проходити за адресою м.Київ, вул. Бабушкіна, буд. 27/3.
Початок занятть:
28 березня о 18:00.
Вхід вільний.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (050) 900-19-13.
читати повністю

Година медитації у Міжнародний день щастя

Міжнародний день щастя відзначають в усьому світі 20 березня. Це свято було встановлено на Генеральній Асамблеї ООН 28 червня 2012 року з метою підтримати ідею, що прагнення до щастя є невід`ємним бажанням кожної людини на планеті.
читати повністю

Година Міжнародної Медитації

21 лютого Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул.Бабушкіна, 27/3.
читати повністю

Раджа Йога: мандрівка духовним Всесвітом

Центр Всесвітнього Духовного Університету у Києві запрошує Вас здійснити захоплюючу мандрівку Всесвітом духовних знань. Перша зустріч відбудеться 9 листопада о 18:30 за адресою вул.Бабушкіна, 27/3.. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами
(050) 900-19-13; (068) 362-15-54Вхід вільний.
читати повністю

Лекція-семінар за участю д-ра Віджая К. Уттанура

Взаєморозуміння існує! Тут, зараз, завжди. Воно існує ще до появи слів. Воно є первісним, природнім та невід`ємним від вас, як аромат є невід`ємним від квітки. Прийняти цю істину означає припинити страждати й тужити за міфом про втрачену єдність, відмовившись від тяжкої праці задля встановлення взаєморозуміння і просто спробувавши відчути його присутність, дослухавшись до себе, відчувши атмосферу.

Насправді потяг до спілкування, діалогу, взаєминам є проявом нашої природи, яка полягає у переживанні стану щастя та повноти життя. Той стан, в якому ми ділимося один з одним цим переживанням, і є взаєморозумінням. Він виникає, коли серце сповнене щастям і радістю. І він втрачається, коли ми під впливом внутрішніх обмежень вирішуємо йти проти своєї природи.

Як повернутись до первісної природи душі та відчути радість взаєморозуміння – саме цим питанням присвячено цикл тематичних лекцій-семінарів, підготованих Київським центром Брахма Кумаріс.

4 листопада в актовій залі видавництва "Наукова думка" відбудеться лекція-семінар "Взаєморозуміння" за участю гостя з Індії, старшого викладача Університету Брахма Кумаріс, доктора Віджая К. Уттанура.

Доктор Віджай К. Уттанур

Доктор Віджай К. Уттанур народився у Гадвалі, штат Андхра-Прадеш, Індія, у 1958 р. Він здобув докторський ступінь з океанології у Делійському Університеті у 1983 р.

Ще змолоду Віджай Уттанур цікавився мистецтвом, культурою, наукою і релігією та зв`язками між ними у житті суспільства. Прагнучи до духовної досконалості, він став студентом Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс і присвятив своє життя реалізації своєї чистої мрії з вірою в те, що духовне піднесення людини принесе користь всьому світові.

  • Член Наукового крила Університета Брахма Кумаріс
  • Координатор діяльності Брахма Кумаріс в країнах пострадянського простору
  • Директор Департаменту міжнародних відносин Центру духовного розвитку, Москва

Протягом останніх 25 років д-р Виджай К. Уттанур приймає активну участь у соціально-духовній діяльності Всесвітньного Духовного Університету Брахма Кумаріс та координує роботу 70 Центрів Раджа Йоги в країнах пострадянського простору.

приховати
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016