Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Події

Святкування Діпавалі у Києві

З чудовим святом Діпавалі пов`язано безліч легенд. Всі вони у тій чи іншій формі розповідають про перемогу світла над темрявою, знання над неуцтвом, добра над злом та надії над відчаєм.
читати повністю

Спокій під час кризи. Відкритий семінар в готелі "Україна"

Як сталося, що у світі нині зовсім немає спокою? Якщо подивитись навколо, можно подумати, що немає нічого, окрім страждань та насильства, і люди не розуміють, що треба робити — як по відношенню до самих себе, так і стосовно навколишнього світу.

Однак жити у спокою та злагоді можна. Можна, незважаючи на хаос всередині або навколо нас, відчувати стан спокою та гармонії.

Дуже важливо зрозуміти глибинні причини того, що відбувається, та підвищити якість нашого мислення. Як цього досягти?

Ці та інші питання ми обговоримо на відкритому семінарі «Спокій під час кризи» разом з Чарлзом Хоггом - визнаним експертом та мотиваційним лідером в сфері управління внутрішніми ресурсами особистості.

Семінар відбудеться 28 липня в готелі «Україна» (вул. Інститутська, 4), зал «Маріїнський». Початок о 12:00. Вхід на семінар є вільним.

Сторінка події на Facebook: https://www.facebook.com/events/1702658396661226/

Знайомтесь - Чарлз Хогг

Вже під час вивчення архітектури у Мельбурнському Університеті Чарлз Хогг виявив непідробний інтерес до культури, філософії та духовних напрямків різних країн. Він багато подорожував світом, і нарешті у 1975 році пошук привів його до Університету Брахма Кумаріс у Лондоні, де він зустрів близьких йому за духом людей. Саме тоді він захопився ідеєю архітектури особистості людини майбутнього, де інструмент духовності є вкрай необхідним для формування неординарних моральних та людських якостей.

Повернувшись на батьківщину, сповнений натхнення та творчих ідей, він виявив неабиякі організаторські і лидерські якості, залучивши сотні своїх ровесників та людей різних поколінь до ідей духовного зростання. У 1980 році Чарлз Хогг став директором та національним координатором Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс в Австралії. Під його керівництвом зараз на континенті діє більш ніж 40 центрів, в тому числі три унікальних центри для проведення духовних ретритів.

На протязі багатьох років Чарлі активно мандрує по всьому світі. Він став визнаним експертом та мотиваційним лідером в сфері управління внутрішніми ресурсами особистості, емоційної стабільності, здорових взаємин та ін. Його часто запрошують до країн Європи та Близького Сходу, Африки, Азії, Америки на конференції, зокрема міжнародні, для виступів з лекціями і мастер-класами. Його авторитет базується на цільності характеру, відкритості до розмаїття поглядів та щирості, яка підкорює серця.

Чарлз Хогг є лідером, з яким не обов`язково погоджуватись в усьому, але якому неодмінно довіряєш, розуміючи, що у сучасному житті потрібні нові підходи та практична мудрість. Інтелектуальні здібності досі допомогали людям розв`язувати численні завдання, але часто-густо їх не вистачає для вирішення проблем, що виникають у внутрішньому світі людини, де все частіще домінують гіперактивний розум, тривога, невпевненість у собі або погорда, а також страх перед майбутнім. Зустрічі з Чарлі Хоггом переконують, що духовність дійсно відкриває шанс відчути всю силу і унікальність особистості та реалізувати це у житті.

"Якщо я візьму на себе відповідальність за подолання власного гніву, це буде величезним внеском у покращення стану навколишнього середовища."
Чарлз Хогг про емоційне забруднення навколишнього середовища.
приховати

Про себе. Про час. Про Всесвіт

29 червня у Києві починається курс лекцій "Про себе. Про час. Про Всесвіт".
Заняття будуть проходити за адресою м.Київ, вул. Марка Безручка (колишня вул. Бабушкіна), буд. 27/3.
Початок занятть - 29 червня о 18:30. Вхід вільний.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном
+38 (050) 900 19 13
читати повністю

Невидимі крила янголів

Про що розмовляють та що думають янголи? З чого зроблено їхні крила? Київський Центр Брахма Кумаріс пропонує обговорити це під час святкової програми «Невидимі крила».
читати повністю

Про що співає Душа?

Де знайти спокій в наш час стрімких змін? Обговорити це разом з нами ми запрошуємо вас під час програми "Про що співає Душа?", яка вібудеться 11 травня.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016