Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Практика медитації для початківців

Медитація - це внутрішня мандрівка, це шлях до нової зустрічі з самим собою. Медитація - це час, відведений для роздумів у тиші, далеко від щоденних турбот. Медитація веде нас у простір за межами повсякденної свідомості - туди, де починається духовний розвиток.

Київський Центр Брахма Кумаріс проводить цикл програм "Практика медитації для початківців". Заняття проходять один раз на місяць, в першу неділю кожного місяця.

Чергове заняття відбудеться 6 січня о 17:30 за адресою: м.Київ, вул.Марка Безручка (колишня Бабушкіна), 27/3, вхід з вулиці. 10 хвилин пішки від станцій метро "Нивки" та "Берестейська".

Телефони для довідок:
+38 (050) 900-19-13,
+38 (068) 362-15-54

приховати

Новорічна зустріч друзів

30 грудня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх старих, нових та ще незнайомих друзів на новорічну зустріч. Місце зустрічі - комплекс NIVKI-HALL, проспект Перемоги, 84. Початок програми - о 12 годині дня.
читати повністю

Стрес-менеджмент у сучасному світі

Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреата почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.
читати повністю

Дівалі: коли засяяло світло душі

У неділю, 25 листопада, Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує Вас на святкову програму з нагоди Дівалі.
читати повністю

Відкритий семінар "Духовна солодкість"

Як виявляє себе духовна солодкість, звідки вона береться, чи можна і чи потрібно її розвивати - давайте поговоримо про це у неділю, 14 жовтня, на нашому семінарі.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016