Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Міжнародна Година Медитації

17 березня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх бажаючих подарувати світові свої позитивні думки, чисті почуття та добрі побажання. Початок програми – о 17:30. Адреса: вул. Марка Безручка, 27/3, вхід з вулиці.
читати повністю

Практика медитації для початківців

Медитація - це внутрішня мандрівка, це шлях до нової зустрічі з самим собою. Медитація - це час, відведений для роздумів у тиші, далеко від щоденних турбот. Медитація веде нас у простір за межами повсякденної свідомості - туди, де починається духовний розвиток.

Київський Центр Брахма Кумаріс проводить цикл програм "Практика медитації для початківців". Заняття проходять один раз на місяць, в першу неділю кожного місяця.

Чергове заняття відбудеться 6 січня о 17:30 за адресою: м.Київ, вул.Марка Безручка (колишня Бабушкіна), 27/3, вхід з вулиці. 10 хвилин пішки від станцій метро "Нивки" та "Берестейська".

Телефони для довідок:
+38 (050) 900-19-13,
+38 (068) 362-15-54

приховати

Новорічна зустріч друзів

30 грудня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх старих, нових та ще незнайомих друзів на новорічну зустріч. Місце зустрічі - комплекс NIVKI-HALL, проспект Перемоги, 84. Початок програми - о 12 годині дня.
читати повністю

Стрес-менеджмент у сучасному світі

Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреата почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.
читати повністю

Дівалі: коли засяяло світло душі

У неділю, 25 листопада, Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує Вас на святкову програму з нагоди Дівалі.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016