Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Відкритий семінар "Духовна солодкість"

Як виявляє себе духовна солодкість, звідки вона береться, чи можна і чи потрібно її розвивати - давайте поговоримо про це у неділю, 14 жовтня, на нашому семінарі.
читати повністю

Досягнення щастя і спокою завдяки практиці Раджа Йоги

11 вересня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує на зустріч з Атам Пракашем, яка відбудеться у Посольстві Індії в Україні. Фахівець з медитації Раджа Йоги, Атам Пракаш відомий своєю захоплюючою манерою передавати свій 40-річний досвід медитації.
читати повністю

Заняття з медитації у серпні 2018

На щомісячних зустрічах “Медитація для початківців” можна познайомитись з медитацією Раджа Йоги та отримати особистий практичний досвід позитивного мислення.
читати повністю

Міжнародний день йоги у Києві

21 червня 2015 року все земне співтовариство любителів і професіоналів йоги відзначило перший Міжнародний день йоги. В Індії, де виникла традиція йоги, учасниками одночасної йога-сесії в перший Міжнародний день йоги стали 35 тисяч осіб. Ця наймасовіша і найбагатонаціональніша йога-сесія на одній площі увійшла до книги рекордів Гіннеса. А національний рекорд України було встановлено у червні 2017 року під час "Марафону без метушні" на столичному Хрещатику.

Цього року День йоги пройде під гаслом «Йога на користь здоров`ю». Тема Дня має показати вплив йоги на баланс між розумом і тілом. Організатори заходу сподіваються, що йога зробить прямий внесок до процесу стійкого розвитку людства та допоможе встановити гармонійні стосунки з природою.

Як і минулого року, у столиці України Міжнародний день йоги буде відзначено двома масштабними подіями за підтримки Посольства Республіки Індія.

21 червня о 16:00 розпочнеться йога-ярмарок. Для цього свята Посольство Індії та Українська Федерація Йоги вже третій рік поспіль обирають зелену і затишну локацію у самому серці Києва - Маріїнський парк. А у суботу, 23 квітня прихильники йоги з різних міст України зберуться на Хрещатику, де о 18 годині стартує "Марафон без метушні".

Йога об`єднує всіх, хто цінує власне здоров`я і прагне до особистого розвитку. Тож Міжнародний день йоги є чудовою можливістю відкрити для себе щось нове та познайомитись з однодумцями.

Чекаємо на Вас на заходах Міжнародного дня йоги у Києві та інших містах України!

приховати

Про себе, про світ, про час - курс лекцій у Києві

13 березня у Києві починається курс лекцій "Про себе, про світ, про час".
Заняття будуть проходити за адресою м.Київ, вул. Марка Безручка (колишня вул. Бабушкіна), буд. 27/3.
Початок занятть - 13 березня о 18:30. Вхід вільний.
Додаткову інформацію можна отримати за телефонами
+38 (050) 900 19 13
+38 (068) 362 15 54
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016