Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Події

Практика медитації для початківців

6 січня Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує на чергову програму з циклу "Практика медитації для початківців". Початок заняття - о 17:30.
читати повністю

Новорічна зустріч друзів

30 грудня Київський центр Брахма Кумаріс запрошує всіх старих, нових та ще незнайомих друзів на новорічну зустріч. Місце зустрічі - комплекс NIVKI-HALL, проспект Перемоги, 84. Початок програми - о 12 годині дня.
читати повністю

Стрес-менеджмент у сучасному світі

Що є ключем до розуміння природи стресу? Які докорінні причини цього явища? Розмова про це піде на громадській програмі «Стрес-менеджмент у сучасному світі» за участю вчителя Раджа Йоги, старшого викладача Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс (Індія), лауреатки почесного звання "Людина тисячоліття" Б.К. Судхи Рані Гупти.

Лекція Б.К. Судхи Рані Гупти відбудеться 12 грудня о 18:30. Вхід вільний.

Місце проведення заходу – конференц-центр A&CES («Адмірал Хол»), вул. Хрещатик, 7/11, 6-й поверх, зал "Eleven Hall". Вхід до будівлі з боку алеї Героїв Небесної Сотні. Метро "Майдан Незалежності", "Хрещатик".

Б.К. Судха Рані Гупта народилася в 1953 році в Делі. Закінчила Делійський університет (ступінь магістра природничих наук за спеціальністю ботаніка і ступінь бакалавра педагогіки). Отримавши світську освіту, вона продовжувала удосконалюватися в засвоєнні духовних знань і в 1976 році цілком присвятила себе благородній меті служіння людству. Як старший викладач Університету Брахма Кумаріс, Б.К. Судха понад 40 років передає духовне знання, навчає моральним цінностям і медитації Раджа-йоги в Індії та інших країнах.

Б.К. Судха виступила з доповідями на багатьох міжнародних конференціях за темами: «Толерантність», «Духовна єдність людства», «Моральні цінності в освіті», «Освіта в галузі духовності», «Цнотливість і альтруїзм», «Свобода совісті в плюралістичному суспільстві», «Екоетика XXI століття», «Права людини, культура світу, толерантність, зміст і методи навчання» і багатьом іншим.

Неодноразово відвідуючи Україну, Б.К. Судха Рані Гупта виступала з лекціями у Києві, Одесі, Харкові, Львові, Ужгороді та Миколаєві. У 2015 році вона була головною доповідачкою на круглому столі «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сучасність та майбутнє», який відбувся у столиці України.

приховати

Дівалі: коли засяяло світло душі

У неділю, 25 листопада, Київський Центр Брахма Кумаріс запрошує Вас на святкову програму з нагоди Дівалі.
читати повністю

Відкритий семінар "Духовна солодкість"

Як виявляє себе духовна солодкість, звідки вона береться, чи можна і чи потрібно її розвивати - давайте поговоримо про це у неділю, 14 жовтня, на нашому семінарі.
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016