Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

"Знайомство з собою" - Б.К. Веданті у Киеві

Подібно до того, як це фізичне тіло складається з елементів матерії, можна сказати, що я, душа, є поєднанням розуму, рис характеру та інтелекту.
читати повністю

Візит Судеш Сетхі до Киева

На початку червня Україну відвідала директор Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі. За час свого перебування в Україні п. Судеш побувала у Києві та Одесі...
читати повністю

Громадська програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю"

21 червня 2015 року на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва з 11 до 17 години проходила програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", яку було організовано Київським центром Брахма Кумаріс за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації.
читати повністю

Зустріч-діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє»

14 січня 2015 року у Державному музеї Тараса Шевченка відбувся міжкультурний діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє», організований Киівським Центром Брахма Кумаріс.

Серед учасників програми були відомі діячі культури, представники громадських організацій, журналісти. На зустрічі також були присутні знімальні групи телевізійного каналу «Культура» та студії «Роса-ТВ».

Учасники зустрічі діалогу обговорили актуальні питання розвитку культури в Україні. У багатьох виступах лунала занепокоєність сучасним рівнем культури у суспільстві і відсутністю розумної державної політики у сфері культури.

Наталя Шульга, співзасновник та виконавчий директор "Українського наукового клубу": - Культура – це Вся сукупність: поведінкова, освітня та дійова, як окремих індивідуумів, так і всього суспільства. Нам дуже важливо зрозуміти, з тими викликами, які зараз з`являються перед нами, яку культуру ми мали, яку культуру ми будували у суспільстві, та яку культуру ми хочемо мати.

Олександр Афонін, президент Асоціації видавців України: - Ситуація с книговиданням у 90-му році – друкувалося в Україні майже 200 млн. примірників книжок середнім накладом 22 тис. примірників. А вже за 10 років чи менше кількість книжок, що друкуються в Україні, знизилася до 21 млн. примірників., а середній наклад вже складав 1500 примірників.

Ігор Олексієнко, директор видавництва "Наукова думка": - Коли я почув, що хтось запропонував 9 класів навчання у школі, я зрозумів, що це невелике число людей захопило всі багатства цієї країни, їм не потрібна конкуренція. Їм потрібна влада та дешева робоча сила.

Однак, ненезважаючи на достатньо складні умови, участики зустрічі-діалогу всеж бачать світло в кінці тунелю.

Ростислав Лукач, паст-президент Ротарі-клубу "Київ-Центр": - Люди хочуть, аби були справедливі правила гри, і в бізнесі, і в політиці, в освіті, в розподілі державних замовлень, бюджету. Люди хочуть справедливості, правди. Люди хочуть, аби їх любили.

Про ситуацію у кінематографі говорив директор кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі. За його словами, сьогодні в кіноіндустрії, хоча й немає належного фінансування від держави, але є достатньо творчіих людей, які охоче продовжують знімати фільми.

Велике зацікавлення у учасників діалогу викликав виступ Судхи Рані Гупти, директора Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у странах СНД та Балтії. З величезним духовним авторитетом пані Гупта говорила про прекрасне минуле та майбутнє людства – про ті часи, коли люди розуміли одне одного без слів.

- Говорячи про культуру з духовної точки зору, я хотіла б поглянути на минуле, в якому панувала божествена культура. В ті часи кожен відчував любов одне до одного, всі спілкувались мовою поглядів, а слова були не потрібні. Пізніше виникла культура слова і в її основі лежав обмін: я даю вам, а ви мені. Сьогодні, мені мені здається, культура стала диявольською, коли слова втратили сенс, мова стала вульгарною, а споживацьке ставлення стає все сильнішим. І зараз прийшов час знову піднести культуру до божественого рівня. Досягти цього можна лише тоді, коли кожен візьме відповідальність на себе і зробить на практиці те, про що ми говорили сьогодні.


Встреча-диалог в музее Шевченко
приховати

Як звільнитися від напруження та тривоги. Громадська програма у Киівському міському центрі родини

«Всюди, де збираються разом троє, четверо людей, виникає своєрідна родина. Є родини, скріплені кровною спорідненістю, а є родини у більш широкому розумінні. Все людство теж є однією великою родиною. Насправді, родина є дуже важливим інститутом суспільства. Якщо у родині все гаразд, якщо є гармонія, тоді і у суспільстві теж буде гармонія.»
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016