Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

Візит Судеш Сетхі до Киева

На початку червня Україну відвідала директор Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі. За час свого перебування в Україні п. Судеш побувала у Києві та Одесі...
читати повністю

Громадська програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю"

21 червня 2015 року на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва з 11 до 17 години проходила програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", яку було організовано Київським центром Брахма Кумаріс за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації.
читати повністю

Зустріч-діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє»

14 січня 2015 року у Державному музеї Тараса Шевченка відбувся міжкультурний діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє», організований Киівським Центром Брахма Кумаріс.

Серед учасників програми були відомі діячі культури, представники громадських організацій, журналісти. На зустрічі також були присутні знімальні групи телевізійного каналу «Культура» та студії «Роса-ТВ».

Учасники зустрічі діалогу обговорили актуальні питання розвитку культури в Україні. У багатьох виступах лунала занепокоєність сучасним рівнем культури у суспільстві і відсутністю розумної державної політики у сфері культури.

Наталя Шульга, співзасновник та виконавчий директор "Українського наукового клубу": - Культура – це Вся сукупність: поведінкова, освітня та дійова, як окремих індивідуумів, так і всього суспільства. Нам дуже важливо зрозуміти, з тими викликами, які зараз з`являються перед нами, яку культуру ми мали, яку культуру ми будували у суспільстві, та яку культуру ми хочемо мати.

Олександр Афонін, президент Асоціації видавців України: - Ситуація с книговиданням у 90-му році – друкувалося в Україні майже 200 млн. примірників книжок середнім накладом 22 тис. примірників. А вже за 10 років чи менше кількість книжок, що друкуються в Україні, знизилася до 21 млн. примірників., а середній наклад вже складав 1500 примірників.

Ігор Олексієнко, директор видавництва "Наукова думка": - Коли я почув, що хтось запропонував 9 класів навчання у школі, я зрозумів, що це невелике число людей захопило всі багатства цієї країни, їм не потрібна конкуренція. Їм потрібна влада та дешева робоча сила.

Однак, ненезважаючи на достатньо складні умови, участики зустрічі-діалогу всеж бачать світло в кінці тунелю.

Ростислав Лукач, паст-президент Ротарі-клубу "Київ-Центр": - Люди хочуть, аби були справедливі правила гри, і в бізнесі, і в політиці, в освіті, в розподілі державних замовлень, бюджету. Люди хочуть справедливості, правди. Люди хочуть, аби їх любили.

Про ситуацію у кінематографі говорив директор кінофестивалю "Молодість" Андрій Халпахчі. За його словами, сьогодні в кіноіндустрії, хоча й немає належного фінансування від держави, але є достатньо творчіих людей, які охоче продовжують знімати фільми.

Велике зацікавлення у учасників діалогу викликав виступ Судхи Рані Гупти, директора Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у странах СНД та Балтії. З величезним духовним авторитетом пані Гупта говорила про прекрасне минуле та майбутнє людства – про ті часи, коли люди розуміли одне одного без слів.

- Говорячи про культуру з духовної точки зору, я хотіла б поглянути на минуле, в якому панувала божествена культура. В ті часи кожен відчував любов одне до одного, всі спілкувались мовою поглядів, а слова були не потрібні. Пізніше виникла культура слова і в її основі лежав обмін: я даю вам, а ви мені. Сьогодні, мені мені здається, культура стала диявольською, коли слова втратили сенс, мова стала вульгарною, а споживацьке ставлення стає все сильнішим. І зараз прийшов час знову піднести культуру до божественого рівня. Досягти цього можна лише тоді, коли кожен візьме відповідальність на себе і зробить на практиці те, про що ми говорили сьогодні.


Встреча-диалог в музее Шевченко
приховати

Як звільнитися від напруження та тривоги. Громадська програма у Киівському міському центрі родини

«Всюди, де збираються разом троє, четверо людей, виникає своєрідна родина. Є родини, скріплені кровною спорідненістю, а є родини у більш широкому розумінні. Все людство теж є однією великою родиною. Насправді, родина є дуже важливим інститутом суспільства. Якщо у родині все гаразд, якщо є гармонія, тоді і у суспільстві теж буде гармонія.»
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016