Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Репортажі

Візит Судеш Сетхі до Киева

На початку червня Україну відвідала директор Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі. За час свого перебування в Україні п. Судеш побувала у Києві та Одесі...
читати повністю

Громадська програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю"

21 червня 2015 року в усьому світі вперше широко відзначали Міжнародний день йоги. Рішення проголосити 21 червня Міжнародним днем йоги було принято Генеральною асамблеєю ООН за ініціативою прем`єр-міністра Індії Нарендри Моді.

Цього дня на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва з 11 до 17 години проходила програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", яку було присвячено Міжнародному дню йоги. Програма була організована Київським центром Брахма Кумаріс за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації.

Захід відбувся у дуже добродоброзичливій спокійній атмосфері. Програма складалася з виступів учасників, медитації Раджа Йоги, танцювальних та музичних номерів. Перед слухачами виступили інструктор Української федерації йоги і керівник студії йоги в Одесі Ярослав Вознюк, інструктор джнана-йоги Тетяна Нестеренко, представники індійскої діаспори. Студентка Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Єва Панченко представила концертну програму з класичних та сучасних мелодій для арфи.

Солістка ансамблю індійського танцю «Васанта» виконала танок у традиційному стилі Бхарат-натьям. А в інтервалах між виступами та концертними номерами студенти Київського центру Брахма Кумаріс проводили медитацію Раджа Йоги з коментарями, створюючи піднесену атмосферу спокою. Поряд з літньою естрадою працював стенд «Доброскоп», де всі бажаючі могли дізнатися про свою головну чесноту, а також ознайомитися з діяльністю Всесвітнього Духовного Університету.

Международный день йоги
приховати

Зустріч-діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє»

Що являє собою культура, де вона починається і де закінчується, в чому причина низького рівня культури навіть при немалій кількості тверезо мислячих людей? Ці та багато інших питань зібралися обговорити учасники зустрічі-діалогу, що проходила у Державному музеї Тараса Шевченка.
читати повністю

Як звільнитися від напруження та тривоги. Громадська програма у Киівському міському центрі родини

«Всюди, де збираються разом троє, четверо людей, виникає своєрідна родина. Є родини, скріплені кровною спорідненістю, а є родини у більш широкому розумінні. Все людство теж є однією великою родиною. Насправді, родина є дуже важливим інститутом суспільства. Якщо у родині все гаразд, якщо є гармонія, тоді і у суспільстві теж буде гармонія.»
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016