Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

"Знайомство з собою" - Б.К. Веданті у Киеві

Подібно до того, як це фізичне тіло складається з елементів матерії, можна сказати, що я, душа, є поєднанням розуму, рис характеру та інтелекту.
читати повністю

Візит Судеш Сетхі до Киева

На початку червня Україну відвідала директор Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі. За час свого перебування в Україні п. Судеш побувала у Києві та Одесі...
читати повністю

Громадська програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю"

21 червня 2015 року в усьому світі вперше широко відзначали Міжнародний день йоги. Рішення проголосити 21 червня Міжнародним днем йоги було принято Генеральною асамблеєю ООН за ініціативою прем`єр-міністра Індії Нарендри Моді.

Цього дня на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва з 11 до 17 години проходила програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", яку було присвячено Міжнародному дню йоги. Програма була організована Київським центром Брахма Кумаріс за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації.

Захід відбувся у дуже добродоброзичливій спокійній атмосфері. Програма складалася з виступів учасників, медитації Раджа Йоги, танцювальних та музичних номерів. Перед слухачами виступили інструктор Української федерації йоги і керівник студії йоги в Одесі Ярослав Вознюк, інструктор джнана-йоги Тетяна Нестеренко, представники індійскої діаспори. Студентка Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського Єва Панченко представила концертну програму з класичних та сучасних мелодій для арфи.

Солістка ансамблю індійського танцю «Васанта» виконала танок у традиційному стилі Бхарат-натьям. А в інтервалах між виступами та концертними номерами студенти Київського центру Брахма Кумаріс проводили медитацію Раджа Йоги з коментарями, створюючи піднесену атмосферу спокою. Поряд з літньою естрадою працював стенд «Доброскоп», де всі бажаючі могли дізнатися про свою головну чесноту, а також ознайомитися з діяльністю Всесвітнього Духовного Університету.

Международный день йоги
приховати

Зустріч-діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє»

Що являє собою культура, де вона починається і де закінчується, в чому причина низького рівня культури навіть при немалій кількості тверезо мислячих людей? Ці та багато інших питань зібралися обговорити учасники зустрічі-діалогу, що проходила у Державному музеї Тараса Шевченка.
читати повністю

Як звільнитися від напруження та тривоги. Громадська програма у Киівському міському центрі родини

«Всюди, де збираються разом троє, четверо людей, виникає своєрідна родина. Є родини, скріплені кровною спорідненістю, а є родини у більш широкому розумінні. Все людство теж є однією великою родиною. Насправді, родина є дуже важливим інститутом суспільства. Якщо у родині все гаразд, якщо є гармонія, тоді і у суспільстві теж буде гармонія.»
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016