Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

Візит Судеш Сетхі до Киева

Публічні програми за участю директора Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі.
4-8 червня 2015 р. Київ, Україна.

На початку червня Україну відвідала директор Центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс у Німеччині та Західній Європі Б.К. Судеш Сетхі. За час свого перебування в Україні п.Судеш побувала у Києві та Одесі, зустрілась з постійними слухачами Брахма Кумаріс Всесвітнього Духовного Університету (БКВДУ), провела ретрит для студентів БКВДУ з різних регіонів України, а також взяла участь у низці громадських програм.

4 червня. Конференція “На порозі ІІІ тисячоліття: духовний вимір історичного шляху України”.

"Гнів у будь-якій формі веде лише до продовження насильства та руйнує наш внутрішній світ та мир у навколишньому світі."

4 червня п.Судеш Сетхі взяла участь у конференції “На порозі ІІІ тисячоліття: духовний вимір історичного шляху України”, що відбувалася в Інституті міжнародних відносин Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка.

До конференції, органіованої за активного сприяння Київського Центру Брахма Кумаріс, долучились представники головних християнських конфесій України, голова Духовного управління мусульман України шейх Тамім Ахмед, помічник головного равіна м. Києва та Україны, проректор Київської духовної академії свідомості Крішни, провідні українські філософи, соціологи, футурологи, медіа-експерти, культурологи.

Головував на конференції директор Інститута журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Володимир Різун.

Учасники конференції обговорювали тему духовного вмісту процесів перетворення, що відбуваються в Україні. Цьому було присвячено доповіді викладача історії та культури мистецтв Національного авіаційного університету України Є.А. Ясинецької; головного наукового співробітника Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України, доктора філософських наук В.А. Малахова; незалежного медіа-експерта, члена координаційної ради Aspen Ukraine Initiative, заслуженого журналіста України Л.М. Мудрак, та інші виступи.

У світі подій на сході України було розглянуте питання збереження цілісного соціально-культурного простору та захисту духовної самоідентичності. Говорячи про те, що таке духовна самоідентичність, п.Судеш розповіла про первинні духовні якості, що складають основу життєвих цінностей кожної людини.

"Але хіба можна захистити свої життєві цінності без виявлення "праведного гніву?" - поцікавився один з учасників конференції. "Важливо зберегати свої внутрішні якості миру і любові навіть виконуючи свій обов`язок захисника, - сказала Судеш Сетхі. - Гнів у будь-якій формі веде лише до продовження насильства та руйнує наш внутрішній світ та мир у навколишньому світі".

На завершення свого виступу Судеш Сетхі подарувала кожному учаснику духовну квітку чеснот і сил. А ще вона порадила завжди тримати відкритою "парасольку добрих побажань", яка захищає від усіх проблем.

7 червня. Публічна лекція «Закони карми і часу».

“Бути спокійним не означає бути пасивним або байдужим. Спокій – це позитивний стан розуму, вільний від внутрішніх конфликтів”.

Безкоштовна публічна лекція Судеш Сетхі, присвячена філософії карми, відбулася увечері 7 червня в конференц-залі готелю «Козацький», розташованого на центральній площі столиці України. У своїй лекції п.Судеш з властивою їй легкістю та простотою говорила про глибокі секрети здійснення успішних вчинків.

8 червня. Семінар «Роль жінки у встановленні суспільних відносин довіри та взазаєморозуміння».

«Любов та чистота материнського серця здатні перетворити будь-які несприятливі обставини, відродити гармонію та захистити світ».

8 червня 2015 року в залі засідань Київської міської державної адміністрації (КМДА) відбувся семінар для представниць жіночих організацій Києва, пpисвячений ролі жінок у встановленні суспільних відносин довіри та взазаєморозуміння. Iдея проведення цього семінару, подана Київським центром Брахма Кумаріс, знайшла активну підтримку в особі заступниці голови КМДА Ганни Старостенко та депутатів міжфракційного об`єднання "Жінки Київради". Організували семінар міжнародна громадська організація "Соціально-культурний центр" і Київський міський центр "Родинний Дім".

На семінарі було заслухано доповіді голови Правління Київської міської громадської організації інвалідів Любові Іванової; засновниці ювелірного дому Zarina, засновниці "Клубу успішних жінок" Наталії Нетовкіної; голови жіночого клубу "Гармонія", доцента кафедри культурології Національного університету біоресурсів та природокористуванн України Тетяни Мельничук; засновниці Академії реального життя, проекту "Створиму Україну разом", видавця журналу "Колесо життя" Інесси Кравченко; головного редактора журналу "Слово Жінки" Ганны Земко; члена Ассоціації Гайдів України, викладача географії СШ № 62 м. Києва Людмили Матлавської.

П.Судеш прийняла активну участь в обговоренні теми семінару, відповіла на численні запитання учасниць програми. Її слова про роль жінки у сучасному суспільстві були сповнені глибокої духовної мудрості, істини про те, что любов та чистота материнського серця здатні перетворити будь-які несприятливі обставини, відродити гармонію та захистити світ. Важливим є зберігати цю любов та чистоту, годуючи їх з духовного джерела душі. Тоді серце завжди буде виповненим та щедрим.

приховати

Громадська програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю"

21 червня 2015 року на літній естраді Центрального парку культури та відпочинку м.Києва з 11 до 17 години проходила програма "Назустріч гармонії, здоров`ю та благополуччю", яку було організовано Київським центром Брахма Кумаріс за підтримки Департаменту культури Київської державної адміністрації.
читати повністю

Зустріч-діалог «Культура, благодійність та гармонійне суспільство: минуле, сьогодення, майбутнє»

Що являє собою культура, де вона починається і де закінчується, в чому причина низького рівня культури навіть при немалій кількості тверезо мислячих людей? Ці та багато інших питань зібралися обговорити учасники зустрічі-діалогу, що проходила у Державному музеї Тараса Шевченка.
читати повністю

Як звільнитися від напруження та тривоги. Громадська програма у Киівському міському центрі родини

«Всюди, де збираються разом троє, четверо людей, виникає своєрідна родина. Є родини, скріплені кровною спорідненістю, а є родини у більш широкому розумінні. Все людство теж є однією великою родиною. Насправді, родина є дуже важливим інститутом суспільства. Якщо у родині все гаразд, якщо є гармонія, тоді і у суспільстві теж буде гармонія.»
читати повністю
Сторінки: 1 2 3 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016