Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Репортажі

«Міст Доброти» – ланцюгова реакція Добра стартувала в Тернополі

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти», що має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: Доброту, яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ.
читати повністю

Публічні лекції Б.К. Судхи Рані Гупти у Києві

Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.
читати повністю

Час, коли збуваються мрії

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс на святковому вечері "Диво Дивнеє".
читати повністю

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Києві

Святкування Міжнародного Дня Йоги у столиці України проходило протягом двох днів - 18 і 21 червня. Організацію святкових програм взяло на себе посольство Індії в Україні спільно з великою групою державних, комерційних та неурядових организацій, в тому числі Київський Центр Брахма Кумаріс.
читати повністю

"Знайомство з собою" - Б.К. Веданті у Киеві

Київ, 24 травня

На зустріч з старшим викладачем Університету Брахма Кумаріс, регіональним директором центрів БКВДУ в Африці, Б.К. Веданті прийшли й ті, хто вже раніше зустрічався з Діді Веданті, й постійні слухачі Університету в Києві, й ті, кого зацікавила заявлена тема розмови – «Знайомство з самим собою».

На початку розмови Діді Веданті подякувала слухачам, які знайшли у своєму насиченому розкладі час на цю зустріч, а потім попрохала всіх цінувати цей безцінний час – відкласти всі сторонні думки і бути повністю присутніми «тут і зараз».

Наші очі влаштовані так, що ми завжди дивимось на зовнішні речі: одяг людей, тіла людей, їхню поведінку, стосунки, обов`язки – ми зайняті цим з ранку й до вечора. Тоді ми стаємо зайнятими (“busy”), і це робить нас шаленими (“crazy”) та лінівими (“lazy”). Ми більше не насолоджуємось своїм життям. Але ж життя – це дорогоцінний дарунок Бога. Тож зараз більше не використовуйте слово “busy” – станьте “easy”, легкими!

Простими словами Діді Веданті пояснила різницю між поняттями «Я» та «Моє», підкресливши, що слово «Я» відноситься до духовної сутности, а не до фізичного тіла. Глибоке розуміння цієї відмінності є ключем до справжнього знайомства з собою.

Подібно до того, як це фізичне тіло складається з елементів матерії, можна сказати, що я, душа, є поєднанням розуму, рис характеру та інтелекту. Завдання розуму – невтомно створювати думки; робота інтелекту – розсудити, що правильно, а що – ні; а риси характеру знову й знову надихають нас на ті чи інші вчинки.

Навіть найкраще знання залишиться лише інформацією, якщо ми не приймемо тверде рішення застосовувати його на практиці, і не будемо виділяти для цього особливий час, сказала Діді Веданті. Тож щоби всі змогли отримати перший практичний досвід, Діді Веданті провела медитацію з коментарем, якою і завершилась зустріч.

«Я хочу вести духовне життя. Я хочу проводити свій день у спокої. Я хочу з великою любов`ю служити людям. Я хочу бути успішним. Я хочу насолоджуватись своїм життям» - почніть свій день з цих думок, прийміть зранку таку духовну їжу, а тоді починайте свій день з великим спокоєм і любов`ю. І увечері ви відчуєте, що день пройшов якнайкраще.

Общественная программа "Открытие себя"
приховати
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016