Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

Візит духовних лідерів до України

12 квітня у Чернівецькому музично-драматичному театрі відбулась зустріч духовних лідерів різних релігій і конфесій з Англії та країн Європи з мешканцями міста, а також біженцями з різних куточків України.
читати повністю

«Міст Доброти» – ланцюгова реакція Добра стартувала в Тернополі

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти», що має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: Доброту, яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ.
читати повністю

Публічні лекції Б.К. Судхи Рані Гупти у Києві

Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.
читати повністю

Час, коли збуваються мрії

Новорічні свята - це час здійснення неймовірних мрій та щирих бажань. У героїв вистави "Диво Дивнеє" теж була мрія - знайти Казкове Королівство, в якому дерева співають пісень, а коти й мишенята п`ють з однієї молочної річки. А ви хотіли б опинитись там? Це дуже просто - адже це ми створюємо той світ, в якому ми живемо.

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс. А ще у програмі свята були справжня жива Ялинка, дотепний конкурс Дідів Морозів та Снігуроньок, хвилини медитації і, звичайно ж, тістечка та подарунки.

Новогодний вечер "Диво Дивное!"
приховати

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Києві

Святкування Міжнародного Дня Йоги у столиці України проходило протягом двох днів - 18 і 21 червня. Організацію святкових програм взяло на себе посольство Індії в Україні спільно з великою групою державних, комерційних та неурядових организацій, в тому числі Київський Центр Брахма Кумаріс.
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016