Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

Візит духовних лідерів до України

12 квітня у Чернівецькому музично-драматичному театрі відбулась зустріч духовних лідерів різних релігій і конфесій з Англії та країн Європи з мешканцями міста, а також біженцями з різних куточків України.
читати повністю

«Міст Доброти» – ланцюгова реакція Добра стартувала в Тернополі

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти», що має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: Доброту, яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ.
читати повністю

Публічні лекції Б.К. Судхи Рані Гупти у Києві

Часом ми не можемо змінити ситуацію, але ми завжди можемо змінити власні думки

У наш час напруження і стрес інколи здаються невід`ємним компонентом сучасного життя. Криза в економіці, соціальні конфлікти, проблеми у стосунках, необхідність щоразу пристосовуватись до постійних змін умов життя - це лише деякі фактори, що викликають ментальне напруження. Чи можливо за цих умов не просто вижити, але й вести повноцінне, щасливе життя? Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.

Б.К.Судха Рані Гупта є генеральним директором Центру духовного розвитку, а також очолює опікунську раду центрів Всесвітнього Духовного Університету Брахма Кумаріс в країнах СНД та Балтії. Як старший вчитель Університету Брахма Кумаріс, Б.К.Судха більш ніж 40 років передає духовні знання, навчає моральних цінностей та медитації Раджа Йоги в Індії й інших країнах світу. За виховання дітей та підлітків в дусі культури світу й солідарності Б.К.Судху було нагороджено Ювілейним знаком «55 років миротворчої діяльності ООН».

У сучаснoму світі ми не можемо уникнути ситуацій, що провокують стрес. Як правило, вони знаходяться поза нашим контролем, і єдине, чим ми можемо керувати в цьому випадку, це наш власний стан. З цієї простої думки Б.К. Судха розпочала свою публічну лекцію «Стрес-менеджмент у сучасному світі», що проходила 12 грудня у столичному конференц-центрі «Адмірал-Хол».

Учасникам програми, організованої Київським центром Брахма Кумаріс, було надано можливість самим виступити в ролі експертів з стрес-менеджменту. Утворивши невеликі групи, вони обговорили між собою конкретні життєві ситуації і запропонували рішення.

Коли представники груп ділились своїм досвідом, вони переважним чином давали одні й ті ж рекомендації: по-перше, зайняти активну, сильну позицію замість того, щоби відчувати себе жертвою; по-друге, звернути увагу на приховані духовні причини ситуації; по-третє, бути відкритим до свідомих змін у власному житті.

Аби все це було можливим, потрібна духовна сила. Отримати цю силу й розкрити свій внутрішній потенціал дозволяє практика позитивного мислення, що спирається на уявлення про духовну природу свідомості. Любов, спокій, щастя, мудрість - ці та інші позитивні якості від початку властиві кожній людині, і якщо ми зробимо їх фундаментом своїх думок, слів та вчинків, вони допоможуть нам гідно подолати будь-які проблеми, сказала Б.К. Судха.

Під час заключної медитації всі слухачі поринули в атмосферу гармонії та миру.

Розмову про духовний підхід до складних ситуацій було продовжено 13 грудня на виїзному засіданні Київських Студій гуманної педагогіки, куди Б.К.Судху запросила керівник Студій, член Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, психолог Зінаїда Хоменко. Лекція Б.К.Судхи «Рівновага в екстремальних ситуаціях» для вителів загальноосвітніх шкіл та шкільних психологів відбулася в учбовому центрі Dec Education.

Наше споживацьке ставлення до природи стає причиною погіршення клімату та наростання стихійних лих. Корисливі мотиви і жадоба призводять до нечесності у стосунках. Звичка бездумно витрачати час та інші ресурси призводить до відчуття постійної нестачі часу й матеріальних засобів. І в кожному випадку першопричиною проблем є наше власне мислення та повсякденні дії.

Позитивне мислення та увага до власних дій не лише допомогають гідно й ефективно долати труднощі, але й благотворно впливають на стан суспільства та природи. Девізом духовної особистості є «Коли змінимось ми, зміниться увесь світ», сказала Б.К.Судха.

приховати

Час, коли збуваються мрії

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс на святковому вечері "Диво Дивнеє".
читати повністю

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Києві

Святкування Міжнародного Дня Йоги у столиці України проходило протягом двох днів - 18 і 21 червня. Організацію святкових програм взяло на себе посольство Індії в Україні спільно з великою групою державних, комерційних та неурядових организацій, в тому числі Київський Центр Брахма Кумаріс.
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016