Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Репортажі

«Міст Доброти» – ланцюгова реакція Добра стартувала в Тернополі

Текст і фото: Валентина Семеняк, TeNews.org.ua

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти». Подія розпочалась із відкриття творчої виставки «Доброта, яка спасе світ» у бібліотеці ТДМУ ім. І. Горбачевського. Ініціатор проекту мистецтвознавець Марія Гуска (Тернопільський Центр Духовного Розвитку). Захід відкрила директор бібліотеки Олена Проців.

«Міст Доброти» має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: Доброту, яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ. Географія згаданого проекту не має кордонів: це міста України та країн світу, які бажають співпрацювати. Доброзичливі та гармонійні взаємостосунки, мистецтво позитивного мислення, самоуправління для набуття сили та здоров’я, програми для дітей та молоді про розвиток особистості, духовні цінності для щасливого життя, древня раджа-йога у сучасному світі – неповний перелік пропонованих тем у проекті.

Повний текст новини читайте на сайтах TeNews.org.ua та brahmakumaris.ua

приховати

Публічні лекції Б.К. Судхи Рані Гупти у Києві

Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.
читати повністю

Час, коли збуваються мрії

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс на святковому вечері "Диво Дивнеє".
читати повністю

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Києві

Святкування Міжнародного Дня Йоги у столиці України проходило протягом двох днів - 18 і 21 червня. Організацію святкових програм взяло на себе посольство Індії в Україні спільно з великою групою державних, комерційних та неурядових организацій, в тому числі Київський Центр Брахма Кумаріс.
читати повністю

"Знайомство з собою" - Б.К. Веданті у Киеві

Подібно до того, як це фізичне тіло складається з елементів матерії, можна сказати, що я, душа, є поєднанням розуму, рис характеру та інтелекту.
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016