Навчання Події Репортажі Статті Контакти
русская версия
Навчання
Історія Університету
Події
Репортажі
Статті
Відеоматеріали
Репортажі

Візит духовних лідерів до України

12 квітня у Чернівецькому музично-драматичному театрі відбулась зустріч духовних лідерів різних релігій і конфесій з Англії та країн Європи з мешканцями міста, а також біженцями з різних куточків України, котрі постраждали від війни.

У програмі брали участь духовні та релігійні лідери, які представляли католицьку, греко-православну та англіканську церкви, мусульмани та буддисти, представники індуїзму. Брахма Кумаріс представляла Морін Гудман, програмний директор центрів Брахма Кумаріс, Великобританія.

Програма була організована Міжрелігійним інститутом Елайджа, Ізраїль та Департаментом миру, США. В ній були щирі слова підтримки, молитви, медитації, пісні і хвилини мовчання. "Віра в Україну" - такою була назва зустрічі. Їй був співзвучний головний меседж всіх виступаючих: вірте в себе, в Бога і один в одного і ви подолаєте все і прийдете до своєї мети.

Ця новина на Facebook: facebook.com/brahmakumarisukraine/posts/5213497908706802

Офіційний сайт проекту: https://faithinukraine.com/

приховати

«Міст Доброти» – ланцюгова реакція Добра стартувала в Тернополі

У Тернополі стартував соціально-важливий проект «Міст Доброти», що має на меті відроджувати істинну Доброту у всіх її багатогранних проявах: Доброту, яка оздоровлює, розвиває, збагачує та гармонізує особистість, суспільство і світ.
читати повністю

Публічні лекції Б.К. Судхи Рані Гупти у Києві

Про свій рецепт подолання складних ситуацій киянам та гостям столиці України розповіла Б.К. Судха Рані Гупта, яка відвідала Київ у першій половині грудня 2018 року.
читати повністю

Час, коли збуваються мрії

Якщо ми самі змінимося на краще, то й наш світ перетвориться на країну чудес - такою була головна ідея веселого новорічного дійства, розіграного слухачами Київського центру Брахма Кумаріс на святковому вечері "Диво Дивнеє".
читати повністю

Святкування Міжнародного Дня Йоги у Києві

Святкування Міжнародного Дня Йоги у столиці України проходило протягом двох днів - 18 і 21 червня. Організацію святкових програм взяло на себе посольство Індії в Україні спільно з великою групою державних, комерційних та неурядових организацій, в тому числі Київський Центр Брахма Кумаріс.
читати повністю
Сторінки: 1 2 
© Брахма Кумаріс Всесвітній Духовний Університет, 2011-2016